BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ateina toks laikas, kai suvoki, jog tau jau nebe 16, o tu vis dar bendrauji su psichais… Teko kažkur išgirsti kokią tai froidišką mintį, kad kiekviena moteris svajoja būti išprievartauta… Savaime suprantama, jog SMV pasąmoniniai vingiai gana neaiškūs, tačiau, kai įsitaisai asmeninį maniaką - džiaugsmu netrykšti. Taip, taip - įsigijau tokį. Prieš kokius metus susipažinau su vienu vaikinu: simpatiškas, išsilavinęs, linksmas. Smagiai paplepėdavom telefonu, tačiau pastebėjau kažkokią keistą agresiją jame. Po to mes smarkiai susipykom (kažkoks lyčių karas) ir mūsų gana keistas telefoninis bendravimas nutrūko. Praėjus metams gavau žinutę iš nepažįstamo gerbėjo. Kaip tai buvo miela… Tikėjausi pakelti savo moteriškąjį svorį visuomenėje, bet deja.. Tai buvo jis. Atsiprašė dėl mūsų kivirčo ir floodinimo sms‘ais, paplepėjom ir prasidėjo… Daugelis SMV svajoja ištekėti, tačiau, kai į vyrus tau peršasi maniakas - staiga tampi XXI a. kale karjeriste, kuri visokių meilių ir „rimtų” santykių nepripažįsta. Bandžiau ir aš panašiai išsisukti, bet pasirodė, kad psichas - ne 3 metų vaikas, kuriam gali įsiūlyti saldainį, o už jį gauti tėčio mašinos raktelius. Po sms pasipylė skambučiai, kalbėti buvo beprasmiška. Bandžiau įrodyti, kad myliu kitą, sakiau gražiai, kad nebenoriu bendrauti - tačiau sulaukdavau tik vieno atsakymo: „tu meluoji”. Kai per minutę žmogus sugeba 15 kartų surinkti tavo telefono numerį (antrą valandą nakties) savo ateistinę maldelę sukalbi ir pačiam Alachui… Draugai patarė kreiptis į policiją dėl persekiojimo, tačiau tesugebu išspausti kvailą šypsnį…

-Ponas policininke, turiu tokią problemėlę… Mane persekioja maniakas.

-O ko jam iš jūsų reikia?

-Vesti nori. (???? xD)

Kiekvienas SMV nori dėmesio, tačiau, ką daryti, kai norai išsipildo?

-Aš noriu tokios aistringos meilės, kad jis pamestų dėl manęs galvą, kad nepasiduotų ir siektų manęs…. - Dažnai tokias kalbas girdžiu iš įvairių SMV. Matyt baisiausia tai, kad ir aš - veina iš jų. Tad štai:

SMV, RENKAMĖS ŠAMPEI! AŠ TOKĮ JAU TURIU!

Ieškantis savo princo SMV dažnai iškelia jam tokius reikalavimus, kad visus princo bruožus sudėjus į vieną katilą ir gerai pamaišius - gaunasi monstras. Aišku, kam nepatinka, maži pikti ir dygliuoti, aplink tavo sijoną lakstantys monstriukai… Įsiplieskus susižavėjimui kaifuojame nuo visokių patiniškų nesąmonių, tačiau su laiku visi vyriški „ožiai” pradeda užknist.

-Jis turi savo nuomonę. Jis nenusileidžia niekada. Mmmm.. Man tai patinka. Jis asmenybė. Aš jį myliu.

WTF??? Toks SMV mąstymas gana keistai suvokiamas protingų vyrų (tikrai protingų) ir iš didelio potraukio „asmenybėms” prie SMV norisi pridėti kelio ženklą su nuoroda „KELIAS DEBILAMS“.

Ar SMV nori princų - psichopatų? Ar SMV turi gerti šampę, kai šalia jų atsiranda kelio nuoroda su nurodyta kryptimi maniakams? Ar SMV žino, ko nori ir kas nori jų?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą