BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vis dar sprogimas!

Dažnai, kai santykiai yra nevykę (o tokių būna nemažai) SMV mėgsta terorizuoti savo partnerį. Ne, ne iš didelio malonumo tai daryti, o dėl to, kad jis nori būti išgirstas.

 Statistinis vyriškas vienete, tau atrodo, kad tavo moteris karščiuojasi….? Ne! Ji tyliai inkščia! Ji nepasako, ką jaučia ir galvoja iš tikrųjų. Ji laviruoja tarp to, ką tu norėtum girdėti ir tarp to, ką tu, tiesiog kitaip išsivystęs padaras, turėtum suprasti!

 - Tu esi bejausmis niekšas! - Rėkia ji.

Vertimas: „Aš labai norėčiau, kad mane mylėtum, bet, deja, tu to neparodai. Matau, kad tau nusispjaut.”

 Sakoma, kad moteris kvepia mišku, kai vyras kelmas. Nebūk tokiu.

 Pastebėjimas: SMV gyvena gana miškingose lietuviškose vietovėse

 - Tau nusispjaut į mūsų santykius! - toliau pyksta SMV.

Vertimas: „Noriu laikyti viešai tave už rankos, kad kiti SMV žinotų, jog aš turiu tave ir viskas yra tiesiog OK.”

 Ir tikrai nevertėtų dėl tokių mano žodžių pykti. SMV naudoja kairįjį smegenų pusrutulį, o statistinis vyriškas vienetas - dešinį. Nieko nepakeisi.

 Įvykus SMV sprogimui svarbiausia nepamiršti jį išklausyti. Jam kaip oras reikalingas pokalbis su „mhm”, „aha”, „suprantu”. Net jei po kelių dienų SMV keiksnos tave, jog esi nesupratingas šiknius - to nevertėtų gilai imti į širdį. Tą vakarą, kai linksėjai galvą ir bučiavai SMV rankas - šis buvo pats laimingiausias.

 Yra begalė literatūros apie tai, kaip reikia sugebėti prisitaikyti prie SMV arba kaip SMV turėtų taikytis prie statistinio vyriško vieneto, tačiau pamirškim vieną kartą tas nesąmones.

 Kiek daug iš jūsų (vyrai ar moterys) iš tikrųjų ilgam įsiminė tuos patarimus ir jais vadovavosi? Mažai (nedrąsu rašyti „niekas”)? Ir velniop juos! Gal pagaliau ateitų laikas suvokti, kokie esame iš tikrųjų tingūs, savanaudžiai, nesugebantys ir nemėgstantys, ir net gi nenorintys keistis? Gal vieną kartą derėtų pabandyti priimti save bei savo partnerius tokius, kokie jie yra iš tikrųjų? Isteriški, meilūs, hedonistiški, kartais dvasingi…

 Santykius galėtume prilyginti ne pardavimui, bet reklamai. Rodai tai, kas akivaizdu, reklamuoji, kas yra geriausia, įgyvendini tokią reklaminę kampaniją, kokios statistikai reikia vartotojui.

 Pavyzdžiui, Omnitel „Šeima” reklama.

 http://www.youtube.com/watch?v=WubF3JneFO4

 Gražūs vaizdai, rami muzika ir aiškus bei trumpas tekstas. Pabaigoje - papildoma informacija apie galimus įsigyti telefonus. Jokių lėkščių daužymų, ašarų. Būtiniausia informacija sutalpinta į 35 sekundes. Nors SMV mėgsta ilgą ir skausmingą santykių aiškinimą, tačiau viskas tampa ženkliai paprasčiau, kai problemą išklausantis statistinis vyriškas vienetas, pasiūlo vyriškai logišką sprendimą.

 Pastaba. Pasakyti „gal kol kas mes nebendraukim” - nėra sprendimas.

  Jei visgi SMV nebesugeba paspausti isterijos „stabdžių” - statistinis vyriškas vienetas tūrėtų žinoti, kada reikia laiku išjungti prietaisą iš rozetės (t.y. patylėti ir sudaryti sąlygas patylėti SMV) ir suprasti, jog SMV (kaip ir DVD) reikia „persikrauti”. SMV reikia paverkti, pamąstyti, atsiprašyti, leisti atsiprašyti vyrui, nusiraminti, suprasti, kokie jam svarbūs jūsų santykiai arba tiesiog, kad jums - nebepakeliui…

 Bet ar  SMV leidžiama „persikrauti”? Ar jis vienas kaltas, kai įvyksta sprogimas? Santykius kuria vienas žmogus? O gal 2? Ar statistinis vyriškas vienetas išmano kaip elgtis su SMV? Gal jam tikrai reikia User Manual‘o? O gal užtektų peržvelgti, kas parašyta SMV/DVD ekrane (na akyse…. arba tiesiog išgirsti, ką sako SMV)?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2) : “Moterų santykių User Manual‘as (III dalis)”

  1. Julita rašė:

    uoj…sunkūs tie santykiai.

  2. KitokiaFeja rašė:

    O as sakau, kad santykiu kurimas prasidade nuo minciu apie partneri, savo noru igyvendinimo, nuolatinio saves tobulinimo ir sugebejimo vienas prie kito taikytis.
    bet Manualas neblogas ;)

Rašyti komentarą