BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sprogimas!

 Arba apibrėžus tiksliau - paprastas kivirčas. Nesvarbu, dėl ko kariautų SMV - svarbiausia leisti jam išsikalbėti. SMV rėkia, kad tu jo nesupranti? OK. SMV verkia, kad tu jo nemyli? OK. SMV mėgsta iškelti esminę problemą (ko nesugeba statistinis vyriškas vienetas), tačiau priešingai, nei vyrai, nesugeba užsičiaupti laiku. Štai toks vyrų ir moterų skirtumas.

 Jei abi lytis išeitų kaip tai suplakti į viena - matyt, daugmaž, išeitų tobulas žmogus. Randantis problemą ir ją nustumiantis kur nors tolyn? Ne. Tai būtų žmogus, kuris prieš ištardamas sakinį, mintyse suskaičiuotų iki dešimt!

 Ar būtų įmanoma patarti statistiniam vyriškam vienetui?

 Tiek, kiek visi SMV yra skirtingi - tiek jie kartu ir panašūs… Aišku viena - jie visi kažko nori… Jei nežinai, ko - bandyk duoti bent ką nors, kad šiam atsirastų proga tuo pasitenkinti. SMV mėgsta priimti bet kokias nuolankumo apraiškas ir jas sureikšminti, kaip esminius, santykių vystimosi (o ne stagnacijos…) galimus ženklus.

 Jei (taip būna dažnai) SMV iškelia sceną ir vyras nesureaguoja - tuojau pat apie tai sužino likę SMV ir vyras tampa baisiausiu padaru žemėje. Panašiai taip, lyg mieli mažyčiai šunyčiai nešiotų mirtiną užkratą…

  Vajė, koks jis nesupratingas…

 Tuo tarpu, jei vyras į problemos sprendimą įdės nors kažkiek pastangų (reikia laviruoti tarp vyriškos kantrybės ir SMV gebėjimo užsiciklinti), šis taps dideliu didvyriu.

 - Mergaitės, jūs nepatikėsit! Mes ramiai KALBĖJOMĖS apie mūsų problemą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą