BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vyras maždaug įsivaizduoja, ko nori moteris ir bando patikėti, kad elgiasi teisingai. Moteris giriasi, kad SMV pasaulis vyrams nesuprantamas, tačiau, nė nenutuokia, ko pačios nori. Nusiperki DVD grotuvą ir prie jo gauni User Manual‘ą. Kaip nekeista, juo naudojiesi tik tada, kai kažkas neveikia, vietoje to, kad perskaitytum jį nuosekliai iš pradžių prieš naudodamas. Taip pat vyrai elgiasi ir su SMV. Jie kuria santykius maždaug nutuokdami kaip „visa tai veikia”, tačiau tikrosios tiesos pradeda ieškoti tik tada, kai viskas ima griūti. Tada šie beviltiškai klykauja: „Ko nori moterys?”. O ko jos nori?

 Priešingai, moterys, nežinodamos, kaip elgtis su elektriniais prietaisais, turinčiais daugiau, nei vieną mygtuką - pradeda spaudyti viską iš eilės. Gal būt suveiks…

(…taip pat jos elgiasi ir su savo vyrais…)

 Įvadas

 SMV įsivaizduojamas User Manual‘as - kiekvienam kivirčui įvykus, vyras klaupia ant kelių ir maldauja atleidimo. Tikrasis User Manual‘as - kad ir kas be nutiktų - jis šaltai nekreipia dėmesio arba galiausiai tu vis tiek lieki kvailė blondinė (no offence).

 Trečias variantas - tu spjauni į jį ir santykiai tampa visišku nesusipratimu (taip pat, kaip nusipirkus DVD ir jam sulūžus pardavėjas nepriima garantinio talono).

 Iš esmės SMV User Manual‘as yra ženkliai sudėtingesnis ne dėl to, kad moterys - geriau išsivysčiusios būtybės (galėtų būti), o dėl to, kad gamintojas (tebūnie pavadinkim jį Dievu) pats nelabai suprato, ką pagamino ir kaip tuo naudotis. Tuo tarpu visos „savaiminio nustatymo” funkcijos - neveikia, o gal net neegzistuoja.

 Kiekvienas SMV teigia, jog nori būti mylimas, globojamas, dievinamas, tačiau kaip yra iš tikrųjų? Mazochistinė gaidelė nuskamba SMV santykių varpinėje… SMV nori jausti gležnutę savo ranką ant jūsų santykių ir tvirtą tavo ranką - sau tarp kojų…

 Taip, kaip paaugliai įprasmina savo gyvenimą audringais vakarėliais, nelaimingomis meilėmis ir pokalbiais apie tai, kaip kažkam įvyko kažkas NEREALAUS - lygiai taip SMV įprasmina savo gyvenimą santykių sprogimais.

 Dramatiška scena būdinga žmonėms, tačiau vyrai visas problemas sprendžia jas ramiai paslėpdami „po kilimu”, o štai mums, SMV reikia fejerverko! Nesvarbu, ar tai bus į sieną paleista lėkštė, ar scena „aš tavęs geidžiu”, o gal „myliu-nekenčiu”, bet visi SMV, kurie teigia, kad jiems reikia ramių stabilių santykių - arba meluoja, arba dar nepažino savęs. Mums reikia ir antikinės filosofijos, ir viduramžiško kuklumo, ir barokiško iškilmingumo, ir XXI a. avangardo, bei nepamirštamos, romantiškos patriarchalinės klasikos….

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras : “Moterų santykių User Manual‘as (I dalis)”

  1. Tiffany Jewelry rašė:

    The design of Replica Tiffany Jewelry is just as classical and exquisite as tiffany bracelets & bangles. Bracelet is one of the most beautiful ornaments for women. Bracelet can be wore for any kind of occasions like wedding parties, official parties etc. They make you look more pretty and elegant. Famous Tiffany BraceletS have many serials including Cultured Freshwater Pearl Bracelet, Cushion Two Row Bracelet with Toggle Closure, Elsa Peretti 5 Apple bracelet. Sterling silver, Elsa Peretti Aegean Toggle Bracelet, Medium, Elsa Peretti Mesh Bracelet with Sevillana Toggle and so on.

Rašyti komentarą