BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nušauk.

Juokauju…:)

SMV įtvirtindamas savo egzistenciją išsirenka sau auką ir bando ją „sumedžioti”. Koks tai amazoniškas genas priverčia užsigeisti ir bandyti gauti. Pirmyn.

Vienas gerai pažįstamas SMV klausia, kaip suvystyti išrinktąjį. Kaip tikras pėdsekys paprašau papasakoti daugiau. Štai ką išgirdau:

- Jis mielas, draugiškas, bendraujantis, niekada netylintis. Na rimtų draugysčių - 3. Nuo kitų SVV (stat. Vyr. vnt.) skiriasi tuo, jo yra paprastas, pasako, kas yra negerai, nieko neslepia, išsako savo nuomonę.

Ar tik ne visi SMV apsvaigę panašiai kalba apie savo mylimuosius?

- Jis ne tau. - Kaip koks mirties pranašas suburbu aš.

SMV turėjo pilną moterišką teisę įsižeisti ir niekada daugiau su manimi nebekalbėti ir, matyt, būtų tai padaręs, jei ne mano tikslūs pėdsekio pastebėjimai… Kitą dieną besikalbant su šiuo SMV egzempliorium bandau dar didesniu smūgiu pagrįsti savo nuomonę:

- Tu jam tiesiog nepatinki. Na, jis tavimi nesusižavėjo.

Kaip tik tuo metu, kai jau tikėjausi gauti atgal kokį mano nepavykusių santykių akmenį… SMV su kreiva šypsena veide pacitavo Jo žodžius:

- Aš nepropaguoju ilgų draugysčių. Aišku, nieko nesakau… Gali būti išimčių, bet kol esi jaunas - džiaukis gyvenimu.

Jam 30…

                Aut. past.

Tačiau, SMV nebūtų SMV, jei sugalvotų nusileisti… Inkščia, strakalioja, kojytėmis trepsi ir lupytė patempta: „Noriu ir viskas!”. Kaip elgtis?

SMV nori ir leidžia sau vaidinti. Deja, ne visada išeina. Visi SMV, kurie nors 3 kartus buvo gerai nusvilę (koks tai statistinis magiškas skaičius) žino kelias šventas taisykles, kaip gauti tai, ko nori:

  1. Būk tokia, kokios jis nori, bet nebūk tokia, kokios jam reikia. Jei busi tokia, kokios jam reikia, gal net ir ištekėsi už jo, bet tai, kas lengvai įgyjama - ilgainiui tampa nebeįdomu.
  2. Gyvenk savo gyvenimą. T.y. neknisk jam proto. Tegul jis knisa jį tau.
  3. Iš esmės vyrą mylėti galima… ir net gi reikia! Tačiau, tai PRIVALOMA daryti tyliai.
  4. Jei ruošiesi būti laukinė katytė, amazonė, gudri medžiotoja - nepamiršk: ten, kur yra laukinis žvėris atsiranda ir dresuotojas. Tenka grįžti prie 2 punkto.
  5. Neduok durniui kelio. Jokiais būdais neduok!!! Jei jis tau paši*o, arba tau bent jau atrodo, kad jis tau paši*o - dėk jam tokį ignorą, kad žemė sudrebėtų. Net jei tau iš meilės dreba keliai, o jis jaučiasi kaltas - užvaikyk jį kaip reikiant. Vyrai nori tų žaisliukų, kurių nori visi. Net jei nesijauti pati pačiausia, tai dar nereiškia, kad negali to įrodyti jam… Bet galiausiai vis tiek tenka grįžti prie 2 punkto. Zyzimu, prievarta, ašaromis ir tragizmo kupinais spektakliais nieko nepakeisi.

 

Ar SMV - geras medžiotojas? Ar jis geras dresuotojas? Ar SMV gali gauti kiekvieną? Ar SMV susikuria medžioklės taisykles? Tikrai taip. Ar jos pasiteisina? Jos nepasiteisina, nes SMV nesugeba jų laikytis.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą