BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ar SMV turi teisę  užsiimti seksu be meilės, santykių, vilties ištekėti? Visas SMV gyvenimas skirstomas į dvi dalis: normalu - nenormalu (arba legalu - nelegalu). Normalu yra duoti. O imti? Ar SMV lovoje iš viso gali imti?

 

Scena Nr. 1

 

Tu nori sekso. Jis nori parodyti tave draugams. Jo mama nori tokios marčios. Jo šuo nori, kad pakasytum jam paausį. SMV sprendžia: noriu santykių ar ne? Galiausiai jūs pasimylit ir jis klausia: „Tai dabar jau draugausim?”. Kai tokią neapsisprendusio, bet kūniško artumo norinčio vietą užima vyras, tai yra norma. SMV tai yra neleidžiama.

 

Scena Nr. 2

 

SMV pareiškia: „Aš su tavimi nemiegu. Tai tu miegi su manimi”. Tam, kad pasaulyje būtų harmonija - jis turėtų verkti, kad tu imi, bet neduodi bla bla bla ir panašiai… Tačiau… Jis džiaugiasi ir ploja delniukais. SMV pagaliau suprato, ko nori statistinis vyriškas vienetas! Harmonijos nebelieka. Nejausti - UŽDRAUSTA!

 

Scena Nr. 3

 

Rutina: Viena iš jo „mergaičių” pastojo. Jis žino kuri. Mažasis Lietuvos holivudas: tu pastojai. Nežinai, nuo ko. SMV ginekologo kabinete išgirdęs, kad laukiasi, bando sužinoti tikslią pastojimo datą ir išsiaiškinti, kurį statistinį vyrišką vienetą informuoti. Aišku, stengtumeisi savo “nežinojimą” nuslėpti? Juk ne tik kunigas, bet ir ginekologas turi savo „dešimt šventų taisyklių”, kurios dažnai gasdina, kartais žeidžia, o gal net skaudina mirtingą, nuodėmingą ir žemišką SMV:

 1. Jei užsiemi seksu - turi pastovų partnerį.
 2. Jei pastoji - turi pastovų partnerį.
 3. Jei tau 18, o tu nėščia - tėvelis buvo pirmas.
 4. Jei tau 18, o tu turi chlamidijų… „Teapsaugo Dievas pasiklydusį avinėlį arba pašventina Maximos tualetus, kuriuose jas gavai”.
 5. Jei tau jau gerokai virš 30, esi ištekėjusi ir turi chlamidijų - tavo vyras tau neištikimas. Arba tu superšliundra.
 6. Jei tau jau gerokai virš 30, nesi ištekėjusi ir turi chlamidijų - Jis matyt tavęs niekada ir neves, nes yra tau neištikimas. Arba tu  - tiesiog šliunda.
 7. Jei tu nėščia - žinai, kas tėvas.
 8. Jei tu nėščia, o rėki „NEGALI BŪTI” - tu TIKRAI žinai, kas tėvas.
 9. Jei tu pasakai, kad nežinai, kas tėvas - tu šliundra.
 10. Jei tu pasakai, kad žinai, kas tėvas, bet geriau jau nežinotum… Na, bet kokiu atveju tu šliundra, bet tavęs reikia gailėtis.

 

Scena Nr. 4

 

Jūs pietaujate. Prie staliuko prilekia įkyri bendradarbė ir klausia, ar tai tavo vaikinas. „Ne, mes tik miegam kartu” - norėtum pasakyti tu, bet tituluoji vyriškį draugu, pažįstamu, kolega ar suveli dar kokią trenktą istoriją, kad ši atstotų.

Jei visgi pasakytum jai tiesą - ant laužo tave! SMV negali turėti „švarių” neįpareigojančių santykių. Tariant lietuviškai, visi neįpareigojantys santykiai yra purvini purvini… Kaip prakaituotos futbolisto kojinės… Brrr…

 

Scena Nr. 5

 

SMV palieka jį, nes šis prastas lovoje. Tu gali palikti jį, nes šis yra nedėmesingas, netvarkingas, nes jis turi kitą, nes tu turi kitą, bet „sekso vartai” užsidaro prie pat tavo miegamojo kambario minkšto balto kilimėlio. Ieškoti „gerojo”, būti su juo, tik dėl to, kad lovoje jis nepakartojamas arba atstumti, nes jis - visiškas nulis - TABU! SMV neleidžiama  verkti dėl to, kad likimas siunčia tik mažus, kreivus ir nupiepusius… Iš esmės SMV leidžiama rūpintis sekso kokybe tik su savo oficialiu vyru kaip papildoma galimybe prie dvasingų santykių. Panašiai kaip valgyti kavinėje ir turėti galimybę pasinaudoti tualetu nemokamai ir nesigėdyjant, kad ten įlindai už dyką… O ką žmonės pasakys?!

 

Savaime suprantama, kad yra daug kalbama apie lyčių lygybę, modernų XXI a. SMV, tačiau viskas yra šiek tiek kitaip ir ne dėl vyrų požiūrio į SMV,o dėl pačių moterų požiūrio vienos į kitą. Esmė slypi ne moralėje, o patriarchalinės visuomenės nerašytose taisyklėse, kurios nuo mažų dienų „kalamos” mergaitėms (čia nėra jokio feminizmo). SMV sako, kad ima? O tuo tarpu vyrai džiaugiasi, nes iš tikrųjų jis duoda ir nieko daugiau. Gali imti pinigus naujam kavos servizui ar vizitui pas kirpėją, gali imti energiją, verkti, reikalauti „santykių”, tačiau kaip yra su SMV seksualiniu gyvenimu? Ar SMV gali imti?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4) : “Gimęs duoti, imti negali?”

 1. fetišistinės mergaitės rašė:

  kaip patiko! tai tu sita bloga neseniai tik pradejai rasyti ar ne?

 2. SMV rašė:

  joa :)anksciau tik kalbedavau - neuzrasinedavau :D bet tesiu :)

 3. fetišistinės mergaitės rašė:

  uzrasyk, smagu tokius paskaityt, kazkas idomesnio visoj blogosferoj:)

 4. SMV rašė:

  aciu,aciu ;) butinai uzrasysiu ;)

Rašyti komentarą